Studio Cicero

Studio Cicero

Rozpoczęliśmy działalność w 1996 roku, łącząc wiedzę i umiejętności doświadczonych fachowców od wielu lat związanych z grafiką. Jesteśmy grupą osób, które łączą talent i doświadczenie, by zaoferować szeroki wachlarz usług reklamowych. Za cel postawiliśmy sobie sprostanie ciągle rosnącym wymaganiom klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej firmy, możesz być pewny, że świadczone przez nas usługi są najwyższej jakości.

Projektowanie graficzne

kredki

Jeśli nie mają Państwo swojego projektu, nasz zespół doświadczonych grafików przygotuje oryginalne i zarazem funkcjonalne wzory graficzne materiałów drukowych. W  procesie projektowania mają Państwo możliwość zgłaszania uwag i pomysłów, ponieważ wszystkie prace graficzne wysyłamy do wglądu oraz akceptacji. Zapewniamy niekonwencjonalną wyobraźnię graficzną, która gwarantuje zadowolenie i sukces Państwa firmy.

Nasi graficy pozostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Gotowy projekt mogą Państwo umieścić na naszym serwerze FTP lub dostarczyć na swoim nośniku danych. W przypadku drobnych projektów możliwe jest także przesłanie mailem.