Banery/Siatki

banery

Banery

Banery umożliwiają planowanie kampanii reklamowych stargetowanych geograficznie – reklama oddziałuje tam, gdzie baner jest usytuowany. Jest to zatem rewelacyjna forma reklamy dla firm o zasięgu lokalnym. Ponadto świetnie sprawdzi się przy sprzedaży domu, mieszkania lub działki. Baner to jeden z trwalszych nośników reklamy outdoorowej. Właściwie użytkowany jest odporny na warunki atmosferyczne i posłuży nawet do dwóch lat.

Siatka mesh

Siatka mesh wykonana jest, podobnie jak standardowe banery, z włókien poliestrowych powlekanych PCV, jednak ułożonych na tyle luźno, że całość przypomina strukturą gęstą siatkę. Wykorzystuje się ją przy projektach o większych wymiarach – standardowy baner jest cięższy i mniej odporny na wiatr. Siatka mesh charakteryzuje się także większą przepuszczalnością światła – można nią zakryć fasadę budynku w taki sposób, by do pomieszczeń wciąż wpadało sporo światła.

Jeśli nie masz gotowego projektu, zapraszamy do współpracy z naszymi grafikami.

Studio Graficzne

Jeśli nie masz gotowego projektu zapraszamy do współpracy z naszymi grafikami. Przygotowujemy projekty do druku. ___________________Na stronie Drukarnia Bielsko możesz zamówić zarówno projekt swojego materiału reklamowego jak i wydrukować przygotowany przez siebie.